Hillbillies´Party NO.3

Podzimní termín se nám zalíbil a tak Hillbillies´Party NO.3 proběhne 3-5.9.2021.

Ohlédnutí za Hillbillies´Party 2020

Jo… tak to bylo něco. Na začátku jsme si řekli, že chceme dělat tak trochu jiný sraz. A to se povedlo! HILLBILLIES´ PARTY 2020 byla prostě pekelná jízda!

Letos se to nerodilo vůbec jednoduše. Od začátku jak kdyby hrálo vše proti nám. Dvakrát nuceně přeložený termín. Jednou z důvodu nesmyslné termínové kolidace s jinou akcí a podruhé kvůli médii uměle vytvořené hystérii okolo Coronaviru. Vždy samozřejmě v momentě, kdy už bylo vše nasmlouvané a dohodnuté. Nicméně jsme se nevzdali a akci, i přes veškerou nepřízeň, uspořádali de facto potřetí. Teď už můžeme s klidným srdcem říct, že to bylo ZATRACENĚ DOBŘE!!!

2. Hillbillies´ Party 2020 byla ve všech ohledech skvělá. Jak už jsem říkal v úvodu,  prvotní vize byla udělat tak trochu jiný sraz, než na co jsme poslední dobou v ČR zvyklý. Sraz pro lidi od aut a motorek, bez zbytečných nesmyslů a šaškáren okolo, které jsou dobré stejně tak jenom pro čumily. Sraz, kde se budou všichni skvěle bavit podle svýho. Chceš jezdit, jezdi. Chceš, tůrovat, tak tůruj. Burnout? No jasně…jak je libo. Máš rád muziku? Tady je deset kapel. Chceš parkovat u podia? Chceš parkovat někde v koutě? Zaparkuj kde chceš a jak chceš. Žádný usedlý restrikce a pravidla jak ve školce. U nás platí pouze dvě podmínky… „Přijeď něčím americkým a bav se!“

Hrozně nás těší, že jste tento záměr přesně pochopili! Už první ročník napověděl, že by tento náš koncept „Cars, Bikes & Music Weekend“  mohl fungovat. Co se ale odehrálo o víkendu 11.-13.9.2020 u rybníka Buňkov na ročníku druhém, bralo dech. Přijely nádherný káry, nádherný mašiny, hot rody, trucky, muscle cary… Celý víkend byla jedna velká jízda. Hrála skvělá muzika, jedlo se, pilo a tančilo. Auta i mašiny cruisovaly, trucky k prasknutí obsypané lidmi korzovali po pláži. Přijela opravdu spousta skvělých lidí a všichni jsme si to parádně užili ve velkém stylu hluboko do noci jako opravdoví „hillbillies“! Všechna čísla z loňska se prakticky ztrojnásobila. A to je pro nás ta největší odměna a zároveň potvrzení, že to děláme dobře, že vy to takhle chcete a hlavně, že to má smysl!

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem co na Hillbillies´Party dorazili a vytvořili neuvěřitelně skvělou atmosféru, ze které chvílemi až mrazilo. Moc děkujeme všem, co nám na akci pomáhali, všem co nás podporují a všem co jakkoli přispěli k tomu, že se párty takto vydařila. Obrovský dík patří lidem z kempu, našim partnerům a sponzorům, kapelám, zvukařům. Našim kamarádům, kteří nám byli celý rok k ruce a vždy rádi pomohli. Byla to opravdu jízda! Děkujeme!!!

Foto zde

SLAPDASH ROCKABILLY

Poslední desátou kapelou kterou si budete užívat na Hillbillies´Party 2020 je Slapdash Rockabilly.

Skupina The Slapdash vznikla na konci roku 2005 jako dočasný projekt bývalých členů skupin Crazy Wheels, GoDaddyO a Gangnails, ale protože si našla své posluchače, vystupuje stále. Hraje rockabilly (styl, který vznikl v 50. letech v USA na základech country, swingu a blues.) Hraje převážně vlastní tvorbu, současné neo-rockabilly, doplněné původními skladbami. V hudbě The Slapdash se mísí rock'n'roll, punk, country, swing, spousta energie a zábavy...

Letošní Hillbillies´Party tedy slibuje pořádnej hudební mejdan.

V našem logu máme "AMERICAN CARS, BIKES & MUSIC WEEKEND" a je tomu přesně tak.

Americká auta, Americké motorky a Americká muzika.

https://bandzone.cz/slapdash

13 STEPS TO HELL

Jako devátou představujeme Brněnskou Rockabilly/Psychobilly kapelu, která hraje již 8 let.

Kluci hrají převážně rockabilly inspirované Stray Cats, Elvisem, Cashem a dalšími ikonami.

Dle jejich vlastních slov se nebrání ani říznému psychobilly.

Na tuto kapelu se obzvlášť těšíme, jelikož její recenze jsou jednoduše vynikající.

https://bandzone.cz/13stepstohell

THREE WILD GUNS

Další - v pořadí osmou kapelu kterou uvidíte na Hillbillies´Party není třeba dlouho představovat.

Tento Band je již nějakou dobu poměrně často vidět a hlavně slyšet na srazech US CARS.

Tahle Hradecká partička je podle všeho na vzestupu a my jsme zvědaví na jejich Show.

Jak o sobě sami praví: "Pokusíme se nenechat chcípnout Rock'n'roll ve Východních Čechách ,ani nikde jinde."

A to samo o sobe slibuje pořádnou jízdu ;-).

https://bandzone.cz/threewildguns?at=info

The Log

Sedmou kapelou která si to střihne na Hillbillies´Party 2020 je The Log.
Kapela The Log vznikla v květnu roku 1988. Od začátku se orientovala na tradiční bluegrass. Vzorem a inspirací pro kapelu byl, je a bude nezaměnitelný horalský styl bluegrassové hudby bratrů Cartera a Ralpha Stanleyových a kapely Clinch Mountain Boys. Kapela The Log během své více jak třicetileté existence účinkovala na nejrůznějších festivalech jak domácích, tak zahraničních.

http://www.the-log.cz/

http://bandzone.cz/thelog

THE ROCKET DOGZ

Taky vás máma varovala ať se nechytíte špatné party? Je pozdě.  The Rocket Dogz přináší rovnou tu nejhorší partu ze všech a my vám garantujeme, že se vám v ní bude setsakramentsky líbit.

Muzika vyzrcadlená v oldschoolovejch rock´n´rollovejch rytmech, stejně tak jako v nadupaným psychobilly nářezu. K tomu přičtěte všudypřítomný cvakání pekelnýho kontrabasu a nevídaný žánrový přesah. Přesně o tom je kapela The Rocket Dogz.

Psychobilly je u nás stále populárnější a Vy si ho můžete užít do sytosti na Hillbillies´Party 2020.

Šestá kapela na H.Party je The Rocket Dogz

https://bandzone.cz/therocketdogz

Red & White

Kdo se účastnil loňské Hillbillies´Party musel zaznamenat, že jsme se v rámci kapel zaměřili i na Bluegrass. Hudební žánr který je ryze Americký. Nicméně na srazech Amerických vozidel není (až na světlé výjimky) moc slyšet a to je přesně to co chceme změnit.

Skupina Red and White vznikla l.p. 2013. V tomto složení jak jsou dnes, se znají už dlouhá léta, takže proč to nerozjet na plno. Co se týče repertoáru, ten je opravdu pestrý, takže si každý určitě přijde na své. Samozřejmě se netají vlastní tvorbou, jak instrumentálních tak zpívaných skladeb s českými i anglickými texty. Skupina Red and White má za sebou spoustu festivalů a koncertů , včetně evropského festivalu EWOB v Holandsku , kde účinkovala několik let po sobě a zde rovněž absolvovala několik koncertů.

Pátou kapelou je tedy Bluegrassový Red & White

http://www.red-and-white.cz/

 

Tony Tarantula and his Bastards

Další, v pořadí čtvrtá kapela kterou vám s radostí představujeme je Polský Psychobilly Band - Tony Tarantula and his Bastards.

Tyto Polské šílence jsme také viděli živě a víme, že umí udělat pekelnou Show. Hillbillies´Party 2020, tak slibuje super jízdu na pláži s parádní muzikou.🎙🤟🍻 Další kapely budou následovat, takže nás sledujte, sdílejte a těšte se na druhý záříjový víkend.

Full House

Třetí kapela kterou vám představíme je Southern Rocková pecka - Full House.

Víc než deset let hrající Band se postará o vaši zábavu na Hillbillies´Party 2020.

Jelikož jsme měli tu čest vidět Full House live, tak můžeme říct, že se jedná o kvalitní kapelu na kterou se moc těšíme a jsme velmi zvědaví na jejich vystoupení.

Připravte se tedy na Jižanský nářez...😉

https://bandzone.cz/fullhouse

THE TRAIN ROBBERS

S radostí vám představujeme druhou kapelu, která se postará o to, aby jste se na Hillbillies´Party 2020 nenudili. Všichni co mají rádi kvalitní Psychobilly, které nenechá nikoho jen tak posedávat si uzíjí THE TRAIN ROBBERS.

Současní i bývalí členové top psycho r´n´r kapel Green Monster a Carlos & His Coyotes, ostřílení muzikanti a nenapravitelní psychos. První deska GREAT TRAIN ROBBERY vyšla v roce 2017, její úspěch se nese celou prérií a skladby se hrají v každičkým saloonu a hambinci v širém okolí. Mrazivě melodickej psychobilly rock´n´roll, při kterým upíři otevíraj rakve a zvědavě vystrkujou nosy, s nezaměnitelným klapotem kontrabasu, mazanou kytarou, bicíma jak tlukot srdce vzteklýho kojota a záhrobním zpěvem. Trojčlenej gang vlakovejch lupičů spřádá další ďábelský plány a o jejich old school psychobilly, co voní střelným prachem, benzínem a whiskey.

Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs

První kapela kterou vám představíme a která to rozjede na H.Party 2020 je Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs.

Americký písničkář, autor textů i hudby, kterou hraje už přes třicet let. Pochází z malého města Lake Charles v Louisianě. V této oblasti se odpradávna střetávalo mnoho hudebních žánrů – jižanské blues, zydeco, apalačský cajun irských přistěhovalců, country, hillbilly, western-swing a další. Hudba Jimmyho Bozemana je všemi těmito žánry výrazně ovlivněna. Na cestě za hudbou procestoval spoustu míst: z Louisiany do Texasu a přes Mexiko a Řecko až do Prahy, kde se v roce 1991 usadil.

S kapelami The Lazy Pigs a Band of Jakeys natočil již sedm alb. Původně mezinárodní složení jeho doprovodné skupiny The Lazy Pigs se před několika lety vyprofilovalo z českých hudebníků, mimo jiné významných doprovodných hráčů, jejichž hudební talent oceňují mnohé hvězdy domácí countryové, folkové a jazzové hudby.

Muzika na Hillbillies´Party 2020

10
Jistě jste již všichni zvědaví na hudební program letošní H.Party. Chřipková krize mnoha pořadatelům pěkně zamotala hlavy. Začalo se kalkulovat a osekávat. Tady ubereme kapelu, támhle zase okleštíme tombolu, lidi to přece pochopí, vždyť je krize.

My jsme si naopak řekli, že H.Party nesmí na své kvalitě ani standartu, změnou termínu nijak utrpět.

Loňských devět hudebních vystoupení jsme tak pro letošek ještě rozšířili na celkem deset hudebních bonbónků napříč hudebním spektrem. Neochudíme vás o námi milovaný Bluegrass, Rockabilly, Psychobilly, Southern Rock a Country.

Počet kapel bude tedy dvouciferný a to nemá na české srazové scéně obdoby. Připravte si taneční škrpále. US auto-moto mejdan na pláži Hillbillies´Party má letos rozhodně co nabídnout.

O konkrétních kapelách Vás budeme průběžně informovat.

Sledujte nás, těšte se a držte palce.

NENÍ NA CO ČEKAT…

Pořád jsme doufali, pořád jsme věřili. Dnes už je nám jasné, že 2. ročník Hillbillies´Party v řádném termínu bohužel neproběhne. Situace je taková jaká je a nám nezbývá, než to respektovat.

Nicméně neházíme vidle do hnoje. Na základě Vaší neuvěřitelně pozitivní zpětné vazby, která se k nám dostala, jsme se rozhodli akci přesunout. S vedením kempu se nám podařil dojednat poměrně příznivý termín o druhém zářijovém víkendu tedy:

11.–13. 9. 2020.

Přeorganizovat prakticky hotovou akci (letos už podruhé) není úplně jednoduchá záležitost. Nese to s sebou spoustu různých úskalí a možných problémů, v podobě např. kolidujících termínů účinkujících, ať už muzikantů, zvukařů, cateringu a dalších. Velkou neznámou zůstává i účast zahraničních kapel, které jsme pro vás měli připravené. Nicméně slibujeme, že uděláme maximum co bude v našich silách a zároveň věříme, že se nám i přes letošní nepřízeň osudu podaří do druhého zářijového víkendu zorganizovat skvělou party, kterou si společně užijeme ve zdraví, minimálně tak jako loni.

Nový termín 2. Hillbillies´Party je tedy stanoven. Dál už to bohužel není v našich rukách.

Hlavy vzhůru, uvidíme se v lepších časech;-)

Realizační tým Hillbillies´Party.

Pro případ dalších změn vzhledem k vývoji situace nás sledujte na webu i Facebooku.

Prosíme o maximální šíření....

PROHLÁŠENÍ K AKTUÁLNÍ SITUACI - COVID-19

Tak jako většina pořadatelů podobných akcí i my považujeme za správné Vás informovat o aktuálním stavu věcí souvisejících s blížícím se termínem HILLBILLIES´PARTY 2020.

ZATÍM SE NEHROUTÍME:

I když nám různá média předkládají šílené a katastrofické scénáře. My se snažíme uchovat si v rámci možností chladnou hlavu a naději. Přeci jen máme ještě nějaký čas a navíc jsme burani co jsou připraveni na konec světa (viz.foto);-);-);-).

SLEDUJTE NÁS:

Pokud se situace nezmění, tak předpokládáme, že se nikdo přes omezení pohybu nevypraví na Hillbillies´Party.

I přesto vás budeme informovat o našich plánech, záměrech a celkovém vývoji, jak na FB, tak na našem Webu atd. Takže nás sledujte a případně informujte známé bez soc. sítí.

ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ:

Lidi, celá tato věc ohledně COVID-19 je na nic a celkem by nás mrzelo, kdyby jsme museli Party odpískat, ale nestane se nic horšího než, že se maximálně zruší nebo posune pár akcí a to je v rámci zachování zdraví Vás všech zanedbatelné. Pořadatelé přijdou o nějaké finance v rámci již započaté propagace a to je vše.

Svět nespadne a jestli to tak má být, tak to také bude :-(. Vaše zdraví je podstatně důležitější než přiblblé peníze!!!

NÁHRADNÍ TERMÍN???

Pokud by se opravdu stala ta věc, že by Hillbillies´Party2020 nemohla proběhnout v současném termínu (15-17.5), tak se pro vás pokusíme zajistit náhradní termín a akci uspořádat později. Nemůžeme tvrdit, že se tak opravdu stane. Přeorganizovat znovu vše na jiný termín by bylo velmi náročné a možná by se to ani nepovedlo. Nicméně se minimálně pokusíme udělat maximum, aby Party v roce 2020 proběhla.

Děkujeme vám všem za podporu.

Buďte na sebe opatrní, chraňte sebe i své blízké. Nebuďte lhostejní k bezpečnostním opatřením. Získávejte si informace, ale zároveň nevěřte všemu co je na síti nebo v TV. Pro bulvár je tahle situace jen další senzací. Cvičte tělo i mysl, posilujte imunitní systém. Buďte silní a pozitivně naladěni.

Pomáhejte si a držte brady vzhůru ;-).

Přejeme Vám všem - ať toto šílenství brzo pomine;-).

nehroutime se

Realizační tým Hillbillies´Party.

NA CHUŤ - FOODTRUCK

Letos se o vaše plné žaludky budou starat sympaťáci z NA CHUŤ - FOODTRUCK (Fb)

Loňský International School Bus, tak nahradí tento Fordí krasavec plný dobrot.

Těšíme se, až ochutnáme a vy se těšte také ;-).

SE NÁM TO BLÍŽÍ

2. HILLBILLIES´PARTY 2020

Po loňském premiérovém ročníku našeho hudebního srazu amerických aut a motorek Hillbillies´Party se nám pomalu, ale jistě přiblížil datum Hillbillies’ Party no.2. A sice v termínu 15.-17.5.2020.

Přípravy jsou v plném proudu. Z velké části už máme dokonce hotovo a dolaďujeme pouze poslední detaily.

Nicméně, co se týče podrobného a úplného programu, tak na ten si budete muset ještě počkat.

Co však můžeme s určitostí prohlásit je, že jelikož jsme byli s průběhem prvního ročníku opravdu spokojeni a i Vaše ohlasy byly velmi pozitivní, nebudeme letos nic zásadního měnit. Naše politika zůstává stejná!

Chceme dělat pohodové a hlavně nenucené setkání všech majitelů, příznivců a fandů amerických automobilů, motorek a jiné různé techniky made in USA, bez rozdílu ročníků. Setkání lidí se stejnou vášní pro naši věc, ať už patříte k úzkostlivým majitelům naleštěných skvostů, nebo používáte svůj starý obouchaný truck ke každodennímu ježdění. Setkání, kde se návštěvník bude cítit příjemně, posedí s kamarády, dá si něco dobrého k jídlu a pití a hlavně si poslechne dobrou a především stylovou muziku, na jejímž výběru si dáváme opravdu velmi záležet!

Možná, že zklameme milovníky pohupování se v rytmu "jede jede mašinka", fanoušky hloupých revivalů, popřípadě jiných "kvalitních" napodobovačů čehokoliv. Možná, že díky tomu nebudeme "rejžovat" stovky tisíc korun... no a co?! U nás prostě hraje muzika, která má Ameriku ve svém rodokmenu. Tradiční Americký bluegrass, country, jižanský rock, skočné rockabilly, blues a rock’n’roll. To je to, co máme rádi, to je to, co patří ke srazům amerických aut.

Můžete se těšit na opravdové a hlavně tématické hudební bonbónky z ČR i zahraničí, které jste z velké části ještě na žádném sraze v ČR neslyšeli.

I letos bude samozřejmostí, pódium přímo na písečné pláži u vody (takže žabky s sebou).

Další důležitou součástí Hillibillies’ Party je kvalitní catering. Burgery, hot dogy a pořádný flák masa, to nám chutná. A přesně na to se můžete těšit. Döner kebab, čínské nudle a jiné podobné "dobrůtky" u nás budete hledat marně.

Nicméně i milovníci tradičnějších jídel si přijdou na své. Součástí kempu je kamenná restaurace s Českou kuchyní (neboť jak pravil Švejk "vždyť jsme Češi”). Ti co mají tedy rádi gulášek s pěti, svíčkovou, popřípadě párek na tácku nebudou ochuzeni.

Cenu vstupného jsme i pro letošní rok stanovili na 200,-. Někomu se to může zdát moc, někomu málo. Nicméně nám se to za celovíkendovou párty s bohatým hudebním programem zdá docela fér ne? Vstupné bude pouze celovíkendové. Samozřejmě, že by šlo cenu "vyšroubovat" a potom rozdělit např. na jednodenní a víkendové, ale to my nechceme.  Jediné dělení tak bude na: plné vstupné: 200,- poloviční ( omladina a ZTP): 100,- a volné (nejmenší).

Určitě si udělejte čas a přijeďte se pobavit ve dnech 15.-17.5.2020 do Břehů u Přelouče na 2. HILLBILLIES´PARTY 2020!!!

Na všechny se moc těšíme!!!

Zájemci o ubytování volejte, popřípadě pište přímo na www.bunkov.cz .

Jóóóó vlastně, málem bych zapomněl. A co tombola????
Tak tu budete přátelé muset hledat jinde!
Nejsme myslivecký bál ani hasičská zábava. Půl prasete, perličkovou koupel, zánovní jízdní kolo ba ani kukačky prostě nebudou - Sorry.

Historicky první Hillbillies´Party je za námi.

Historicky první Hillbillies´Party je za námi.

Děkujeme všem návštěvníkům za super atmosféru.

Všem kapelám za dech-beroucí výkon. Vedení kempu za skvělou spolupráci. Mistrům zvuku za vysilující nasazení a také všem ostatním co se podíleli na víkendu s auty, jídlem a hlavně muzikou.