PROHLÁŠENÍ K AKTUÁLNÍ SITUACI - COVID-19

Tak jako většina pořadatelů podobných akcí i my považujeme za správné Vás informovat o aktuálním stavu věcí souvisejících s blížícím se termínem HILLBILLIES´PARTY 2020.

ZATÍM SE NEHROUTÍME:

I když nám různá média předkládají šílené a katastrofické scénáře. My se snažíme uchovat si v rámci možností chladnou hlavu a naději. Přeci jen máme ještě nějaký čas a navíc jsme burani co jsou připraveni na konec světa (viz.foto);-);-);-).

SLEDUJTE NÁS:

Pokud se situace nezmění, tak předpokládáme, že se nikdo přes omezení pohybu nevypraví na Hillbillies´Party.

I přesto vás budeme informovat o našich plánech, záměrech a celkovém vývoji, jak na FB, tak na našem Webu atd. Takže nás sledujte a případně informujte známé bez soc. sítí.

ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ:

Lidi, celá tato věc ohledně COVID-19 je na nic a celkem by nás mrzelo, kdyby jsme museli Party odpískat, ale nestane se nic horšího než, že se maximálně zruší nebo posune pár akcí a to je v rámci zachování zdraví Vás všech zanedbatelné. Pořadatelé přijdou o nějaké finance v rámci již započaté propagace a to je vše.

Svět nespadne a jestli to tak má být, tak to také bude :-(. Vaše zdraví je podstatně důležitější než přiblblé peníze!!!

NÁHRADNÍ TERMÍN???

Pokud by se opravdu stala ta věc, že by Hillbillies´Party2020 nemohla proběhnout v současném termínu (15-17.5), tak se pro vás pokusíme zajistit náhradní termín a akci uspořádat později. Nemůžeme tvrdit, že se tak opravdu stane. Přeorganizovat znovu vše na jiný termín by bylo velmi náročné a možná by se to ani nepovedlo. Nicméně se minimálně pokusíme udělat maximum, aby Party v roce 2020 proběhla.

Děkujeme vám všem za podporu.

Buďte na sebe opatrní, chraňte sebe i své blízké. Nebuďte lhostejní k bezpečnostním opatřením. Získávejte si informace, ale zároveň nevěřte všemu co je na síti nebo v TV. Pro bulvár je tahle situace jen další senzací. Cvičte tělo i mysl, posilujte imunitní systém. Buďte silní a pozitivně naladěni.

Pomáhejte si a držte brady vzhůru ;-).

Přejeme Vám všem - ať toto šílenství brzo pomine;-).

nehroutime se

Realizační tým Hillbillies´Party.