NENÍ NA CO ČEKAT…

Pořád jsme doufali, pořád jsme věřili. Dnes už je nám jasné, že 2. ročník Hillbillies´Party v řádném termínu bohužel neproběhne. Situace je taková jaká je a nám nezbývá, než to respektovat.

Nicméně neházíme vidle do hnoje. Na základě Vaší neuvěřitelně pozitivní zpětné vazby, která se k nám dostala, jsme se rozhodli akci přesunout. S vedením kempu se nám podařil dojednat poměrně příznivý termín o druhém zářijovém víkendu tedy:

11.–13. 9. 2020.

Přeorganizovat prakticky hotovou akci (letos už podruhé) není úplně jednoduchá záležitost. Nese to s sebou spoustu různých úskalí a možných problémů, v podobě např. kolidujících termínů účinkujících, ať už muzikantů, zvukařů, cateringu a dalších. Velkou neznámou zůstává i účast zahraničních kapel, které jsme pro vás měli připravené. Nicméně slibujeme, že uděláme maximum co bude v našich silách a zároveň věříme, že se nám i přes letošní nepřízeň osudu podaří do druhého zářijového víkendu zorganizovat skvělou party, kterou si společně užijeme ve zdraví, minimálně tak jako loni.

Nový termín 2. Hillbillies´Party je tedy stanoven. Dál už to bohužel není v našich rukách.

Hlavy vzhůru, uvidíme se v lepších časech;-)

Realizační tým Hillbillies´Party.

Pro případ dalších změn vzhledem k vývoji situace nás sledujte na webu i Facebooku.

Prosíme o maximální šíření....