Ohlédnutí za Hillbillies´Party 2020

Jo… tak to bylo něco. Na začátku jsme si řekli, že chceme dělat tak trochu jiný sraz. A to se povedlo! HILLBILLIES´ PARTY 2020 byla prostě pekelná jízda!

Letos se to nerodilo vůbec jednoduše. Od začátku jak kdyby hrálo vše proti nám. Dvakrát nuceně přeložený termín. Jednou z důvodu nesmyslné termínové kolidace s jinou akcí a podruhé kvůli médii uměle vytvořené hystérii okolo Coronaviru. Vždy samozřejmě v momentě, kdy už bylo vše nasmlouvané a dohodnuté. Nicméně jsme se nevzdali a akci, i přes veškerou nepřízeň, uspořádali de facto potřetí. Teď už můžeme s klidným srdcem říct, že to bylo ZATRACENĚ DOBŘE!!!

2. Hillbillies´ Party 2020 byla ve všech ohledech skvělá. Jak už jsem říkal v úvodu,  prvotní vize byla udělat tak trochu jiný sraz, než na co jsme poslední dobou v ČR zvyklý. Sraz pro lidi od aut a motorek, bez zbytečných nesmyslů a šaškáren okolo, které jsou dobré stejně tak jenom pro čumily. Sraz, kde se budou všichni skvěle bavit podle svýho. Chceš jezdit, jezdi. Chceš, tůrovat, tak tůruj. Burnout? No jasně…jak je libo. Máš rád muziku? Tady je deset kapel. Chceš parkovat u podia? Chceš parkovat někde v koutě? Zaparkuj kde chceš a jak chceš. Žádný usedlý restrikce a pravidla jak ve školce. U nás platí pouze dvě podmínky… „Přijeď něčím americkým a bav se!“

Hrozně nás těší, že jste tento záměr přesně pochopili! Už první ročník napověděl, že by tento náš koncept „Cars, Bikes & Music Weekend“  mohl fungovat. Co se ale odehrálo o víkendu 11.-13.9.2020 u rybníka Buňkov na ročníku druhém, bralo dech. Přijely nádherný káry, nádherný mašiny, hot rody, trucky, muscle cary… Celý víkend byla jedna velká jízda. Hrála skvělá muzika, jedlo se, pilo a tančilo. Auta i mašiny cruisovaly, trucky k prasknutí obsypané lidmi korzovali po pláži. Přijela opravdu spousta skvělých lidí a všichni jsme si to parádně užili ve velkém stylu hluboko do noci jako opravdoví „hillbillies“! Všechna čísla z loňska se prakticky ztrojnásobila. A to je pro nás ta největší odměna a zároveň potvrzení, že to děláme dobře, že vy to takhle chcete a hlavně, že to má smysl!

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem co na Hillbillies´Party dorazili a vytvořili neuvěřitelně skvělou atmosféru, ze které chvílemi až mrazilo. Moc děkujeme všem, co nám na akci pomáhali, všem co nás podporují a všem co jakkoli přispěli k tomu, že se párty takto vydařila. Obrovský dík patří lidem z kempu, našim partnerům a sponzorům, kapelám, zvukařům. Našim kamarádům, kteří nám byli celý rok k ruce a vždy rádi pomohli. Byla to opravdu jízda! Děkujeme!!!

Foto zde