!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

V průběhu akce (od pátku 3.9.21 12:00 do neděle 5.9.21 12:00) nebudou do kempu vpouštěna jiná vozidla než ta ryze americká.

Občas se nám stane, že se na vstupu dožaduje vjezdu někdo, kdo přijede vozidlem, které na naší akci nemá co dělat a i přes to se snaží různě umluvit pořadatele. "A já to dám tááámhle za roh. A já s tím tady nebudu jezdit. A já jsem doprovod k tááámhle tomu autu a to je přeci americké....."

Lidi!!! Rozum do hrsti.

Návštěvníci podobných akcí si chtějí užít atmosféru srazu amerických automobilů a motocyklů a ne koukat na vaše Fabie, Transportéry a podobné vozy.

Tím že si sobecky ukecáte někoho na vstupu kazíte atmosféru všem ostatním. Osobně se divím, že se o to někdo pokouší. Nikdy by mě nenapadlo jet např. na sraz Fiatů Fordem a dožadovat se vjezdu apod. Navíc lidé co pracují celý víkend na bráně a od rána do večera po celou dobu odbavují vozidla i pěší nemají náladu 100x někomu vysvětlovat a dlouhé minuty se dohadovat, že prostě ne "Lojzo tvoje Fábka v longu musí stát buď před kempem na vyhrazeném parkovišti a nebo pokud se o svůj poklad tolik bojíš musíš prostě domů.

Přátelé pojďme si to shrnout.

Co se týče vozidel, tak budou vpuštěna jen ta americká. Pro neamerická vozidla je jako vždy parkování před kempem. Pokud máte nějaké pochybnosti o svém voze napište nám na email. To platí i pro doprovody US Cars. Karavan pouze tehdy, když bude připojen k americkému vozu.

PS: Pro elektro vozidla to platí taktéž, ať už jsou vyrobena kdekoliv budou před brankou ;-).