Hillbillies´Party NO.3

Rok 2021 byl ve všech směrech podivný. Všemožné zákazy, příkazy, restrikce a omezení. Minimálně jedna jistota nám ale zůstává. A sice, že na konci prázdnin se v Buňkově opět strhne nekompromisní buranská jízda Hillbillies´Party, tentokrát s pořadovým číslem 3.

Filosofie akce zůstává pořád stejná: American Cars, Bikes And Music Weekend!

Prostě Americký auta, mašiny, muzika, jídlo, pití, benzín a nekonečná párty tak jak to máme rádi! To vše opět v nádherném prostředí písečné pláže u vody a dalších malebných zákoutí autokempu Buňkov, který jsme si už stihli společně tak oblíbit.

Nemusíte mít žádný strach, že bychom program kvůli výjimečné letošní situaci snad nějak očesali. Hned na začátku jsme si řekli, že akce bude buď na stopro a nebo vůbec. A že zkrátka každý další ročník musí mít vzestupnou tendenci. Nikoli naopak.

A proto se i letos můžete těšit na celkem 10 českých i zahraničních hudebních lahůdek v námi tolik oblíbené podobě jako je: Rockabilly, Rock´n´roll, Bluegrass a Country.

Na své si samozřejmě přijdou, tak jako při minulých ročnících, i milovníci kvalitního jídla a pití v podobě stylového cateringu. Burgery, hotdogy, maso, klobásy, ale i sladké donuty a koblihy, kvalitní káva, míchané nápoje, a spousta piva… No prostě Hillbillies´Party!

Srdečně zváni jsou všichni majitelé a fanoušci amerických aut a motorek bez rozdílu ročníku. Všichni, kdo milují atmosféru amerického jihu. Všichni, kdo mají rádi poctivou muziku made in USA a nebo všichni, kdo si prostě chtějí užít skvělý víkend plný benzínu, zábavy a dobré muziky.

Těšíme se na vás od 3. do 5. září 2021 v Autokempu Buňkov v Břehách u Přelouče na:

HILLBILLIES´PARTY NO.3

A zde již oficiální plakát letošního ročníku:

hillbillies party plakat