HILLBILLIES´PARTY no.3

"jaký si to uděláš, takový to máš"

 Již minulý ročník naší akce byl poznamenán situací kolem chřipky a následným šílenstvím. Naštěstí jsme se s tím poprali, tak nějak po svém. Vy jste tedy nemuseli podstupovat potupné hlouposti a mohli jste si užít víkend pěkně po staru.

Stejně tak i letošní ročník nevypadal vůbec dobře co se přetrvávajícího běsnění týká. Stáli jsme před rozhodnutím zda akci dělat, nebo ne. Popravdě nikdo z nás nechtěl hrát tu současnou hru. K oblíbenému plánování akce samotné, tak přibylo nepříjemné konzultování s právníky, odborníky a dlouhé večery hledání informací o tom, jak vám udělat H.Party co nejlepší. Jak jsem již zmínil, na rozdíl od jiných pořadatelů jsme nechtěli hrát tu špinavou hru a přistupovat na nesmyslné podmínky, ale spíš najít cestu, jak pro Vás udělat důstojný zážitek. To se nám myslím podařilo a tak se o víkendu 3-5.9.2021 za bránou do kempu otevíral úplně jiný svět. Takový svět jaký máme rádi a jaký chceme, aby i nadále byl.

Začátek týdne nebyl vůbec příznivý a tak jsme s hrůzou sledovali počasí a drželi si pěsti, aby se umoudřilo. To se nakonec povedlo a s výhledem prosluněného víkendu jsme očekávali první účastníky. Nutno dodat, že první z vás dorazili již ve středu a další nasledovali během čtvrtka. V pátek odpoledne, ještě před samotným zahájením byl už kemp celkem pěkně obsazen americkými vozy a motocykly - Party mohla začít.

Během pátečního večera se na pódiu vystřídaly čtyři kapely. Pod pódiem se tančilo, popíjelo, debatovalo. Po pláži projížděly burácející stroje a na hladině se odrážely hořící ohně. Ve stejném duchu probíhal i sobotní den a noc. Nekonečná jízda doplněná o šestici kapel amerických žánrů, která se pro některé z Vás protáhla takřka do brzkých ranních hodin.

Během víkendu se v kempu vystřídalo na čtyři stovky amerických strojů. My jsme se setkali s mnoha pozitivními ohlasy a poznatky. Velice nás to těší a nabijí nás to energií do dalších ročníků. Je to taková naše výplata.

Nicméně je třeba vyzdvihnout hlavně Vás návštěvníky. Jak již nadpis napovídá, tak skvělou akci dělají hlavně skvělí lidé. Třetí Hillbillies´Party byla povedená právě proto, že jste si ji udělali hezkou a my pořadatelé Vám za to děkujeme.

Poděkování patří také našim sponzorům - Aifel střechy, Covenant, QSA, Lakit, Bildon, Čarozem, AB Party, Rusty Pistons

Mediálním partnerům - Radio Beat, Ameriky CZ/SK, Detroit Steel

Děkujeme také vedení kempu, obci Břehy, všem co nám pomáhají, protože bez Vás všech by to nešlo!

Těšte se tedy na další již čtvrtý ročník srazu amerických strojů a muziky, který proběhne 2-4.9.2022.

Za celou Hillbillies´Party Jack