The Kingsize Boogiemen

„Mají rádi Rock´n´Roll, ale hrají Blues!“

Kapela The Kingsize Boogiemen vznikla v roce, jehož přesné číselné označení si již žádný z členů přesně nepamatuje. Je to totiž seskupení drzých, ba vyzývavých týpků, jejichž smysl pro konzumaci kdečeho, spojený s mnohými výtržnostmi nejtrestuhodnějšího rázu, nezná mezí.

Říkají, že hrají blues… Pche! Co takový Mady Vótrs či BikVoltr Hortn, Voltr Džejkops alias Lidl Voltr, Džimi Hendriksalias Džimi Tulipán, Džon Lí Hukr alias Neznám noty, neznám text, hraju blues!, Stýv Rej Vón alias Letec, Vilí Diksn alias Hučikučimen, co tito pánové na to? Nic… Všichni jsou mrtví.

Více o The Kingsize Boogiemen

THE BEAUTIFULS

Čtyřčlenná krojovaná sestava se vzteklou pandou ve znaku, která si za čtyři roky našla místo ve vašich srdcích a přehrávačích.

Žánrově rockabilly a rock'n'roll, i když místy se nezapřou ani punkové a psychobilly kořeny. Živelná černobílá show a rostoucí repertoár vlastních písní proložený občasným vhodným coverem nachází publikum napříč generacemi. Uhlazený vzhled s ostrými drápy.

Více o The Beautifuls - Bandzone

Více o The Beautifuls - web kapely

Redneck Roadkill

Kapela založena v roce 2013 s cílem jednoduše popularizovat jižanské státy USA, country music and culture v Evropě.

Jen si představte scénu kdesi v jednom z jižanských států USA, jak se anonimní „country boy“ ve vytahaných džínách pohupuje v houpacím křesle na verandě, brnká na banjo a čeká, až soused přinese flák masa, co srazil na silnici svým truckem, aby jej společně hodily na gril a spláchli pořádným množstvím piva!

To je Redneck Roadkill!

Více o Redneck Roadkill

Screwballs

Kapela působící na scéně již od osmdesátých let minulého století!

Páteční večer se tedy všichni můžeme těšit na rockabilly-rock´n´roll v jejich skvělém podání.

Více o Screwballs zde

G-runs 'n Roses

Jedna z předních evropských kapel na poli poctivého bluegrassu: „G-runs´n´Roses“.

Napsali o nich:

"G-runs 'n Roses je nejvíce vzrušující sestava z nové generace evropských bluegrassových kapel. V repertoáru mají hodně báječných písní z vlastní dílny, a nebojí se ani úspěšně riskovat s netradičními aranžemi. Třikrát se představili na bluegrassovém festivalu ve francouzském La Roche Sur Foron. Užil jsem si každé jejich vystoupení na tomto festivalu, a v roce 2010 jsem měl tu čest dekorovat je po zásluze jako nejlepší kapelu této přehlídky."

Christopher Howard-Williams, prezident La Roche Bluegrass Festival, Francie

Read more