6–8. 9. 2024 - HILLBILLIES´PARTY - NO.6

Aktuálně

UŽ SE& NÁM TO BLÍŽÍ

2. HILLBILLIES´PARTY 2020

Po loňském premiérovém ročníku našeho hudebního srazu amerických aut a motorek Hillbillies´Party se nám pomalu, ale jistě přiblížil datum Hillbillies’ Party no.2. A sice v termínu 15.-17.5.2020.

Přípravy jsou v plném proudu. Z velké části už máme dokonce hotovo a dolaďujeme pouze poslední detaily.

Nicméně, co se týče podrobného a úplného programu, tak na ten si budete muset ještě počkat.

Co však můžeme s určitostí prohlásit je, že jelikož jsme byli s průběhem prvního ročníku opravdu spokojeni a i Vaše ohlasy byly velmi pozitivní, nebudeme letos nic zásadního měnit. Naše politika zůstává stejná!

Chceme dělat pohodové a hlavně nenucené setkání všech majitelů, příznivců a fandů amerických automobilů, motorek a jiné různé techniky made in USA, bez rozdílu ročníků. Setkání lidí se stejnou vášní pro naši věc, ať už patříte k úzkostlivým majitelům naleštěných skvostů, nebo používáte svůj starý obouchaný truck ke každodennímu ježdění. Setkání, kde se návštěvník bude cítit příjemně, posedí s kamarády, dá si něco dobrého k jídlu a pití a hlavně si poslechne dobrou a především stylovou muziku, na jejímž výběru si dáváme opravdu velmi záležet!

Možná, že zklameme milovníky pohupování se v rytmu "jede jede mašinka", fanoušky hloupých revivalů, popřípadě jiných "kvalitních" napodobovačů čehokoliv. Možná, že díky tomu nebudeme "rejžovat" stovky tisíc korun... no a co?! U nás prostě hraje muzika, která má Ameriku ve svém rodokmenu. Tradiční Americký bluegrass, country, jižanský rock, skočné rockabilly, blues a rock’n’roll. To je to, co máme rádi, to je to, co patří ke srazům amerických aut.

Můžete se těšit na opravdové a hlavně tématické hudební bonbónky z ČR i zahraničí, které jste z velké části ještě na žádném sraze v ČR neslyšeli.

I letos bude samozřejmostí, pódium přímo na písečné pláži u vody (takže žabky s sebou).

Další důležitou součástí Hillibillies’ Party je kvalitní catering. Burgery, hot dogy a pořádný flák masa, to nám chutná. A přesně na to se můžete těšit. Döner kebab, čínské nudle a jiné podobné "dobrůtky" u nás budete hledat marně.

Nicméně i milovníci tradičnějších jídel si přijdou na své. Součástí kempu je kamenná restaurace s Českou kuchyní (neboť jak pravil Švejk "vždyť jsme Češi”). Ti co mají tedy rádi gulášek s pěti, svíčkovou, popřípadě párek na tácku nebudou ochuzeni.

Cenu vstupného jsme i pro letošní rok stanovili na 200,-. Někomu se to může zdát moc, někomu málo. Nicméně nám se to za celovíkendovou párty s bohatým hudebním programem zdá docela fér ne? Vstupné bude pouze celovíkendové. Samozřejmě, že by šlo cenu "vyšroubovat" a potom rozdělit např. na jednodenní a víkendové, ale to my nechceme.  Jediné dělení tak bude na: plné vstupné: 200,- poloviční ( omladina a ZTP): 100,- a volné (nejmenší).

Určitě si udělejte čas a přijeďte se pobavit ve dnech 15.-17.5.2020 do Břehů u Přelouče na 2. HILLBILLIES´PARTY 2020!!!

Na všechny se moc těšíme!!!

Zájemci o ubytování volejte, popřípadě pište přímo na www.bunkov.cz .

Jóóóó vlastně, málem bych zapomněl. A co tombola????
Tak tu budete přátelé muset hledat jinde!
Nejsme myslivecký bál ani hasičská zábava. Půl prasete, perličkovou koupel, zánovní jízdní kolo ba ani kukačky prostě nebudou - Sorry.