6–8. 9. 2024 - HILLBILLIES´PARTY - NO.6

Aktuálně

HILLBILLIES´PARTY NO.5

1.-3.9.2023

To je termín v pořadí již pátého ročníku Hillbillies´Party.

A jelikož pětka se dá označit za řekněme polokulaté číslo, rozhodli jsme se pro Vás na hudební pódium Hillbillies´Party No.5 vybrat krom kapel, které jste (jak je u nás již tradicí) ještě neměli možnost na žádném jiném US srazu vidět ani slyšet, i to nejlepší ze všech již proběhlých ročníků. Co se tedy muziky týče, v roce 2023 to bude opravdová pecka a rozhodně se tedy máte na co těšit!

hb 2023 m

HILLBILLIES´PARTY NO.4

Vidláci opět řádili na Buňkově. Už po čtvrté! Aneb HILLBILLIES´ PARTY No.4

Takže další ročník Hillbillies´Party máme úspěšně za sebou. A jaká byla? Jedním slovem skvělá!

Na samém začátku jsme si opravdu netroufli odhadovat, jestli se akce ujme. Jestli se bude líbit. Jestli si k nám najdete cestu a jestli naši vizi dělat srazy trochu jinak příjmete. Z toho samo sebou pramenila jednoduchá otázka, jak dlouho vlastně chceme u pořádání Hillbillies´Party zůstat? Rok…, dva…, deset…? Nakonec jsme se shodli, že prostě tak dlouho, dokud to bude z našeho pohledu dávat smysl. Po letošním ročníku vidíme, že to smysl opravdu má a že naše obavy byly liché.

„American Cars, Bikes & Music Weekend“ Vždyť je to tak jednoduché… prostě káry, mašiny a muzika. K tomu dobrej žvanec a spousty piva. Nic víc, nic míň. Přesně takhle se nám to líbí a takhle to chceme dělat. A podle vašich reakcí a zpětné vazby, které se nám dostává opravdu požehnaně, se tenhle koncept zalíbil i Vám. A to je právě ten smysl, který v tom vidíme a zároveň důvod pokračovat. Vždyť před pár rokama jsme začínali jako tři kámoši, kteří si jen chtěli dokázat, že umí uspořádat sraz. A dneska k nám jezdíte už od úterý a v pátek navečer máme těžkou hlavu z toho, kam to vlastně všechno zaparkujeme. A toho si opravdu vážíme!

Čtvrtý ročník Hillbillies´Party byla opět jedna velká jízda. Počasí vyšlo na jedničku, hrála skvělá americká muzika, jedlo se, pilo, tančilo a cruisovalo. Trucky k prasknutí obsypané lidmi křižovaly kemp. Přijela spousta nádherných strojů. Auta, mašiny, hot rody, trucky, vany, muscle cary… počet Amerik se zastavil na úctyhodném čísle 430! Atmosféra prostě neměla chybu. A za to Vám patří opravdu velké díky! To je pro nás ta největší odměna a zároveň potvrzení, že to děláme dobře, že vy to takhle chcete a hlavně, že to má smysl! Neodradily Vás vysoké ceny benzínu ani Covid! Je vidět, že svět nakonec není ještě tak úplně v prdeli a to je fajn zjištění!

Děkujeme všem, co na Hillbillies´Party dorazili a vytvořili tu nezapomenutelnou atmosféru. Všem, kteří nás podporují a jakkoli přispěli k tomu, že se párty opět vydařila. Obrovský dík patří lidem z kempu, našim partnerům a sponzorům. Dále kapelám, zvukařům, našim kamarádům a rodinám, kteří nám byli celý rok k ruce a vždy ochotně pomohli. Díky moc, byla to prostě pecka!

Těšíme se zase za rok na Hillbillies´Party NO.5

HILLBILLIES´PARTY NO.3

"JAKÝ SI TO UDĚLÁŠ, TAKOVÝ TO MÁŠ"

 Již minulý ročník naší akce byl poznamenán situací kolem chřipky a následným šílenstvím. Naštěstí jsme se s tím poprali, tak nějak po svém. Vy jste tedy nemuseli podstupovat potupné hlouposti a mohli jste si užít víkend pěkně po staru.

Stejně tak i letošní ročník nevypadal vůbec dobře co se přetrvávajícího běsnění týká. Stáli jsme před rozhodnutím zda akci dělat, nebo ne. Popravdě nikdo z nás nechtěl hrát tu současnou hru. K oblíbenému plánování akce samotné, tak přibylo nepříjemné konzultování s právníky, odborníky a dlouhé večery hledání informací o tom, jak vám udělat H.Party co nejlepší. Jak jsem již zmínil, na rozdíl od jiných pořadatelů jsme nechtěli hrát tu špinavou hru a přistupovat na nesmyslné podmínky, ale spíš najít cestu, jak pro Vás udělat důstojný zážitek. To se nám myslím podařilo a tak se o víkendu 3-5.9.2021 za bránou do kempu otevíral úplně jiný svět. Takový svět jaký máme rádi a jaký chceme, aby i nadále byl.

Začátek týdne nebyl vůbec příznivý a tak jsme s hrůzou sledovali počasí a drželi si pěsti, aby se umoudřilo. To se nakonec povedlo a s výhledem prosluněného víkendu jsme očekávali první účastníky. Nutno dodat, že první z vás dorazili již ve středu a další nasledovali během čtvrtka. V pátek odpoledne, ještě před samotným zahájením byl už kemp celkem pěkně obsazen americkými vozy a motocykly - Party mohla začít.

Během pátečního večera se na pódiu vystřídaly čtyři kapely. Pod pódiem se tančilo, popíjelo, debatovalo. Po pláži projížděly burácející stroje a na hladině se odrážely hořící ohně. Ve stejném duchu probíhal i sobotní den a noc. Nekonečná jízda doplněná o šestici kapel amerických žánrů, která se pro některé z Vás protáhla takřka do brzkých ranních hodin.

Během víkendu se v kempu vystřídalo na čtyři stovky amerických strojů. My jsme se setkali s mnoha pozitivními ohlasy a poznatky. Velice nás to těší a nabijí nás to energií do dalších ročníků. Je to taková naše výplata.

Nicméně je třeba vyzdvihnout hlavně Vás návštěvníky. Jak již nadpis napovídá, tak skvělou akci dělají hlavně skvělí lidé. Třetí Hillbillies´Party byla povedená právě proto, že jste si ji udělali hezkou a my pořadatelé Vám za to děkujeme.

Poděkování patří také našim sponzorům - Aifel střechy, Covenant, QSA, Lakit, Bildon, Čarozem, AB Party, Rusty Pistons

Mediálním partnerům - Radio Beat, Ameriky CZ/SK, Detroit Steel

Děkujeme také vedení kempu, obci Břehy, všem co nám pomáhají, protože bez Vás všech by to nešlo!

Těšte se tedy na další již čtvrtý ročník srazu amerických strojů a muziky, který proběhne 2-4.9.2022.

Za celou Hillbillies´Party Jack

PROGRAM 2021

hillbiiliesparty program 2021

!!! ZMĚNA PROGRAMU !!!

Na letošní Hillbillies’ Party bohužel nevystoupí “Carlos And His Coyotes”. Kapela se na poslední chvíli omluvila z vážných rodinných důvodů.

Podařilo se nám však sehnat velmi adekvátní náhradu. A tak Vám můžeme s radostí oznámit, že na Hillbillies’ Party vystoupí kapela “Mordors Gang”.

mordors gang

HILLBILLIES´PARTY NO.3

Rok 2021 byl ve všech směrech podivný. Všemožné zákazy, příkazy, restrikce a omezení. Minimálně jedna jistota nám ale zůstává. A sice, že na konci prázdnin se v Buňkově opět strhne nekompromisní buranská jízda Hillbillies´Party, tentokrát s pořadovým číslem 3.

Filosofie akce zůstává pořád stejná: American Cars, Bikes And Music Weekend!

Prostě Americký auta, mašiny, muzika, jídlo, pití, benzín a nekonečná párty tak jak to máme rádi! To vše opět v nádherném prostředí písečné pláže u vody a dalších malebných zákoutí autokempu Buňkov, který jsme si už stihli společně tak oblíbit.

Nemusíte mít žádný strach, že bychom program kvůli výjimečné letošní situaci snad nějak očesali. Hned na začátku jsme si řekli, že akce bude buď na stopro a nebo vůbec. A že zkrátka každý další ročník musí mít vzestupnou tendenci. Nikoli naopak.

A proto se i letos můžete těšit na celkem 10 českých i zahraničních hudebních lahůdek v námi tolik oblíbené podobě jako je: Rockabilly, Rock´n´roll, Bluegrass a Country.

Na své si samozřejmě přijdou, tak jako při minulých ročnících, i milovníci kvalitního jídla a pití v podobě stylového cateringu. Burgery, hotdogy, maso, klobásy, ale i sladké donuty a koblihy, kvalitní káva, míchané nápoje, a spousta piva… No prostě Hillbillies´Party!

Srdečně zváni jsou všichni majitelé a fanoušci amerických aut a motorek bez rozdílu ročníku. Všichni, kdo milují atmosféru amerického jihu. Všichni, kdo mají rádi poctivou muziku made in USA a nebo všichni, kdo si prostě chtějí užít skvělý víkend plný benzínu, zábavy a dobré muziky.

Těšíme se na vás od 3. do 5. září 2021 v Autokempu Buňkov v Břehách u Přelouče na:

HILLBILLIES´PARTY NO.3

A zde již oficiální plakát letošního ročníku:

hillbillies party plakat

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

V průběhu akce (od pátku 3.9.21 12:00 do neděle 5.9.21 12:00) nebudou do kempu vpouštěna jiná vozidla než ta ryze americká.

Občas se nám stane, že se na vstupu dožaduje vjezdu někdo, kdo přijede vozidlem, které na naší akci nemá co dělat a i přes to se snaží různě umluvit pořadatele. "A já to dám tááámhle za roh. A já s tím tady nebudu jezdit. A já jsem doprovod k tááámhle tomu autu a to je přeci americké....."

Lidi!!! Rozum do hrsti.

Návštěvníci podobných akcí si chtějí užít atmosféru srazu amerických automobilů a motocyklů a ne koukat na vaše Fabie, Transportéry a podobné vozy.

Tím že si sobecky ukecáte někoho na vstupu kazíte atmosféru všem ostatním. Osobně se divím, že se o to někdo pokouší. Nikdy by mě nenapadlo jet např. na sraz Fiatů Fordem a dožadovat se vjezdu apod. Navíc lidé co pracují celý víkend na bráně a od rána do večera po celou dobu odbavují vozidla i pěší nemají náladu 100x někomu vysvětlovat a dlouhé minuty se dohadovat, že prostě ne "Lojzo tvoje Fábka v longu musí stát buď před kempem na vyhrazeném parkovišti a nebo pokud se o svůj poklad tolik bojíš musíš prostě domů.

Přátelé pojďme si to shrnout.

Co se týče vozidel, tak budou vpuštěna jen ta americká. Pro neamerická vozidla je jako vždy parkování před kempem. Pokud máte nějaké pochybnosti o svém voze napište nám na email. To platí i pro doprovody US Cars. Karavan pouze tehdy, když bude připojen k americkému vozu.

PS: Pro elektro vozidla to platí taktéž, ať už jsou vyrobena kdekoliv budou před brankou ;-).

Leták 2021

hb 2021

HILLBILLIES´PARTY NO.3

no 3

Podzimní termín se nám zalíbil a tak Hillbillies´Party NO.3 proběhne 3-5.9.2021.

OHLÉDNUTÍ ZA HILLBILLIES´PARTY 2020

Jo… tak to bylo něco. Na začátku jsme si řekli, že chceme dělat tak trochu jiný sraz. A to se povedlo! HILLBILLIES´ PARTY 2020 byla prostě pekelná jízda!

Letos se to nerodilo vůbec jednoduše. Od začátku jak kdyby hrálo vše proti nám. Dvakrát nuceně přeložený termín. Jednou z důvodu nesmyslné termínové kolidace s jinou akcí a podruhé kvůli médii uměle vytvořené hystérii okolo Coronaviru. Vždy samozřejmě v momentě, kdy už bylo vše nasmlouvané a dohodnuté. Nicméně jsme se nevzdali a akci, i přes veškerou nepřízeň, uspořádali de facto potřetí. Teď už můžeme s klidným srdcem říct, že to bylo ZATRACENĚ DOBŘE!!!

2. Hillbillies´ Party 2020 byla ve všech ohledech skvělá. Jak už jsem říkal v úvodu,  prvotní vize byla udělat tak trochu jiný sraz, než na co jsme poslední dobou v ČR zvyklý. Sraz pro lidi od aut a motorek, bez zbytečných nesmyslů a šaškáren okolo, které jsou dobré stejně tak jenom pro čumily. Sraz, kde se budou všichni skvěle bavit podle svýho. Chceš jezdit, jezdi. Chceš, tůrovat, tak tůruj. Burnout? No jasně…jak je libo. Máš rád muziku? Tady je deset kapel. Chceš parkovat u podia? Chceš parkovat někde v koutě? Zaparkuj kde chceš a jak chceš. Žádný usedlý restrikce a pravidla jak ve školce. U nás platí pouze dvě podmínky… „Přijeď něčím americkým a bav se!“

Hrozně nás těší, že jste tento záměr přesně pochopili! Už první ročník napověděl, že by tento náš koncept „Cars, Bikes & Music Weekend“  mohl fungovat. Co se ale odehrálo o víkendu 11.-13.9.2020 u rybníka Buňkov na ročníku druhém, bralo dech. Přijely nádherný káry, nádherný mašiny, hot rody, trucky, muscle cary… Celý víkend byla jedna velká jízda. Hrála skvělá muzika, jedlo se, pilo a tančilo. Auta i mašiny cruisovaly, trucky k prasknutí obsypané lidmi korzovali po pláži. Přijela opravdu spousta skvělých lidí a všichni jsme si to parádně užili ve velkém stylu hluboko do noci jako opravdoví „hillbillies“! Všechna čísla z loňska se prakticky ztrojnásobila. A to je pro nás ta největší odměna a zároveň potvrzení, že to děláme dobře, že vy to takhle chcete a hlavně, že to má smysl!

Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem co na Hillbillies´Party dorazili a vytvořili neuvěřitelně skvělou atmosféru, ze které chvílemi až mrazilo. Moc děkujeme všem, co nám na akci pomáhali, všem co nás podporují a všem co jakkoli přispěli k tomu, že se párty takto vydařila. Obrovský dík patří lidem z kempu, našim partnerům a sponzorům, kapelám, zvukařům. Našim kamarádům, kteří nám byli celý rok k ruce a vždy rádi pomohli. Byla to opravdu jízda!

Děkujeme!!!

Foto zde

SLAPDASH ROCKABILLY

sr

Poslední desátou kapelou kterou si budete užívat na Hillbillies´Party 2020 je Slapdash Rockabilly.

Skupina The Slapdash vznikla na konci roku 2005 jako dočasný projekt bývalých členů skupin Crazy Wheels, GoDaddyO a Gangnails, ale protože si našla své posluchače, vystupuje stále. Hraje rockabilly (styl, který vznikl v 50. letech v USA na základech country, swingu a blues.) Hraje převážně vlastní tvorbu, současné neo-rockabilly, doplněné původními skladbami. V hudbě The Slapdash se mísí rock'n'roll, punk, country, swing, spousta energie a zábavy...

Letošní Hillbillies´Party tedy slibuje pořádnej hudební mejdan.

V našem logu máme "AMERICAN CARS, BIKES & MUSIC WEEKEND" a je tomu přesně tak.

Americká auta, Americké motorky a Americká muzika.

https://bandzone.cz/slapdash

13 STEPS TO HELL

13

Jako devátou představujeme Brněnskou Rockabilly/Psychobilly kapelu, která hraje již 8 let.

Kluci hrají převážně rockabilly inspirované Stray Cats, Elvisem, Cashem a dalšími ikonami.

Dle jejich vlastních slov se nebrání ani říznému psychobilly.

Na tuto kapelu se obzvlášť těšíme, jelikož její recenze jsou jednoduše vynikající.

https://bandzone.cz/13stepstohell

THREE WILD GUNS

three wild guns

Další - v pořadí osmou kapelu kterou uvidíte na Hillbillies´Party není třeba dlouho představovat.

Tento Band je již nějakou dobu poměrně často vidět a hlavně slyšet na srazech US CARS.

Tahle Hradecká partička je podle všeho na vzestupu a my jsme zvědaví na jejich Show.

Jak o sobě sami praví: "Pokusíme se nenechat chcípnout Rock'n'roll ve Východních Čechách ,ani nikde jinde."

A to samo o sobe slibuje pořádnou jízdu ;-).

https://bandzone.cz/threewildguns?at=info

THE LOG

log

Sedmou kapelou která si to střihne na Hillbillies´Party 2020 je The Log.
Kapela The Log vznikla v květnu roku 1988. Od začátku se orientovala na tradiční bluegrass. Vzorem a inspirací pro kapelu byl, je a bude nezaměnitelný horalský styl bluegrassové hudby bratrů Cartera a Ralpha Stanleyových a kapely Clinch Mountain Boys. Kapela The Log během své více jak třicetileté existence účinkovala na nejrůznějších festivalech jak domácích, tak zahraničních.

http://www.the-log.cz/

http://bandzone.cz/thelog

THE ROCKET DOGZ

rd

Taky vás máma varovala ať se nechytíte špatné party? Je pozdě.  The Rocket Dogz přináší rovnou tu nejhorší partu ze všech a my vám garantujeme, že se vám v ní bude setsakramentsky líbit.

Muzika vyzrcadlená v oldschoolovejch rock´n´rollovejch rytmech, stejně tak jako v nadupaným psychobilly nářezu. K tomu přičtěte všudypřítomný cvakání pekelnýho kontrabasu a nevídaný žánrový přesah. Přesně o tom je kapela The Rocket Dogz.

Psychobilly je u nás stále populárnější a Vy si ho můžete užít do sytosti na Hillbillies´Party 2020.

Šestá kapela na H.Party je The Rocket Dogz

https://bandzone.cz/therocketdogz

RED & WHITE

rw

Kdo se účastnil loňské Hillbillies´Party musel zaznamenat, že jsme se v rámci kapel zaměřili i na Bluegrass. Hudební žánr který je ryze Americký. Nicméně na srazech Amerických vozidel není (až na světlé výjimky) moc slyšet a to je přesně to co chceme změnit.

Skupina Red and White vznikla l.p. 2013. V tomto složení jak jsou dnes, se znají už dlouhá léta, takže proč to nerozjet na plno. Co se týče repertoáru, ten je opravdu pestrý, takže si každý určitě přijde na své. Samozřejmě se netají vlastní tvorbou, jak instrumentálních tak zpívaných skladeb s českými i anglickými texty. Skupina Red and White má za sebou spoustu festivalů a koncertů , včetně evropského festivalu EWOB v Holandsku , kde účinkovala několik let po sobě a zde rovněž absolvovala několik koncertů.

Pátou kapelou je tedy Bluegrassový Red & White

http://www.red-and-white.cz/

TONY TARANTULA AND HIS BASTARDS

pl
Další, v pořadí čtvrtá kapela kterou vám s radostí představujeme je Polský Psychobilly Band - Tony Tarantula and his Bastards.

Tyto Polské šílence jsme také viděli živě a víme, že umí udělat pekelnou Show. Hillbillies´Party 2020, tak slibuje super jízdu na pláži s parádní muzikou.🎙🤟🍻 Další kapely budou následovat, takže nás sledujte, sdílejte a těšte se na druhý záříjový víkend.

FULL HOUSE

full house
Třetí kapela kterou vám představíme je Southern Rocková pecka - Full House.

Víc než deset let hrající Band se postará o vaši zábavu na Hillbillies´Party 2020.

Jelikož jsme měli tu čest vidět Full House live, tak můžeme říct, že se jedná o kvalitní kapelu na kterou se moc těšíme a jsme velmi zvědaví na jejich vystoupení.

Připravte se tedy na Jižanský nářez...😉

https://bandzone.cz/fullhouse

THE TRAIN ROBBERS

S radostí vám představujeme druhou kapelu, která se postará o to, aby jste se na Hillbillies´Party 2020 nenudili. Všichni co mají rádi kvalitní Psychobilly, které nenechá nikoho jen tak posedávat si uzíjí THE TRAIN ROBBERS.

Současní i bývalí členové top psycho r´n´r kapel Green Monster a Carlos & His Coyotes, ostřílení muzikanti a nenapravitelní psychos. První deska GREAT TRAIN ROBBERY vyšla v roce 2017, její úspěch se nese celou prérií a skladby se hrají v každičkým saloonu a hambinci v širém okolí. Mrazivě melodickej psychobilly rock´n´roll, při kterým upíři otevíraj rakve a zvědavě vystrkujou nosy, s nezaměnitelným klapotem kontrabasu, mazanou kytarou, bicíma jak tlukot srdce vzteklýho kojota a záhrobním zpěvem. Trojčlenej gang vlakovejch lupičů spřádá další ďábelský plány a o jejich old school psychobilly, co voní střelným prachem, benzínem a whiskey.

JIMMY BOZEMAN & THE LAZY PIGS

První kapela kterou vám představíme a která to rozjede na H.Party 2020 je Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs.

Americký písničkář, autor textů i hudby, kterou hraje už přes třicet let. Pochází z malého města Lake Charles v Louisianě. V této oblasti se odpradávna střetávalo mnoho hudebních žánrů – jižanské blues, zydeco, apalačský cajun irských přistěhovalců, country, hillbilly, western-swing a další. Hudba Jimmyho Bozemana je všemi těmito žánry výrazně ovlivněna. Na cestě za hudbou procestoval spoustu míst: z Louisiany do Texasu a přes Mexiko a Řecko až do Prahy, kde se v roce 1991 usadil.

S kapelami The Lazy Pigs a Band of Jakeys natočil již sedm alb. Původně mezinárodní složení jeho doprovodné skupiny The Lazy Pigs se před několika lety vyprofilovalo z českých hudebníků, mimo jiné významných doprovodných hráčů, jejichž hudební talent oceňují mnohé hvězdy domácí countryové, folkové a jazzové hudby.

MUZIKA NA HILLBILLIES´PARTY 2020

10
Jistě jste již všichni zvědaví na hudební program letošní H.Party. Chřipková krize mnoha pořadatelům pěkně zamotala hlavy. Začalo se kalkulovat a osekávat. Tady ubereme kapelu, támhle zase okleštíme tombolu, lidi to přece pochopí, vždyť je krize.

My jsme si naopak řekli, že H.Party nesmí na své kvalitě ani standartu, změnou termínu nijak utrpět.

Loňských devět hudebních vystoupení jsme tak pro letošek ještě rozšířili na celkem deset hudebních bonbónků napříč hudebním spektrem. Neochudíme vás o námi milovaný Bluegrass, Rockabilly, Psychobilly, Southern Rock a Country.

Počet kapel bude tedy dvouciferný a to nemá na české srazové scéně obdoby. Připravte si taneční škrpále. US auto-moto mejdan na pláži Hillbillies´Party má letos rozhodně co nabídnout.

O konkrétních kapelách Vás budeme průběžně informovat.

Sledujte nás, těšte se a držte palce.

Leták 2020

NBP letak A6 2020

UŽ NENÍ NA CO ČEKAT ...

Pořád jsme doufali, pořád jsme věřili. Dnes už je nám jasné, že 2. ročník Hillbillies´Party v řádném termínu bohužel neproběhne. Situace je taková jaká je a nám nezbývá, než to respektovat.

Nicméně neházíme vidle do hnoje. Na základě Vaší neuvěřitelně pozitivní zpětné vazby, která se k nám dostala, jsme se rozhodli akci přesunout. S vedením kempu se nám podařil dojednat poměrně příznivý termín o druhém zářijovém víkendu tedy:

11.–13. 2020.

Přeorganizovat prakticky hotovou akci (letos už podruhé) není úplně jednoduchá záležitost. Nese to s sebou spoustu různých úskalí a možných problémů, v podobě např. kolidujících termínů účinkujících, ať už muzikantů, zvukařů, cateringu a dalších. Velkou neznámou zůstává i účast zahraničních kapel, které jsme pro vás měli připravené. Nicméně slibujeme, že uděláme maximum co bude v našich silách a zároveň věříme, že se nám i přes letošní nepřízeň osudu podaří do druhého zářijového víkendu zorganizovat skvělou party, kterou si společně užijeme ve zdraví, minimálně tak jako loni.

Nový termín 2. Hillbillies´Party je tedy stanoven. Dál už to bohužel není v našich rukách.

Hlavy vzhůru, uvidíme se v lepších časech;-)

Realizační tým Hillbillies´Party.

Pro případ dalších změn vzhledem k vývoji situace nás sledujte na webu i Facebooku.

Prosíme o maximální šíření....

PROHLÁŠENÍ K AKTUÁLNÍ SITUACI - COVID-19

Tak jako většina pořadatelů podobných akcí i my považujeme za správné Vás informovat o aktuálním stavu věcí souvisejících s blížícím se termínem HILLBILLIES´PARTY 2020.

ZATÍM SE NEHROUTÍME:

I když nám různá média předkládají šílené a katastrofické scénáře. My se snažíme uchovat si v rámci možností chladnou hlavu a naději. Přeci jen máme ještě nějaký čas a navíc jsme burani co jsou připraveni na konec světa (viz.foto);-);-);-).

SLEDUJTE NÁS:

Pokud se situace nezmění, tak předpokládáme, že se nikdo přes omezení pohybu nevypraví na Hillbillies´Party.

I přesto vás budeme informovat o našich plánech, záměrech a celkovém vývoji, jak na FB, tak na našem Webu atd. Takže nás sledujte a případně informujte známé bez soc. sítí.

ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ:

Lidi, celá tato věc ohledně COVID-19 je na nic a celkem by nás mrzelo, kdyby jsme museli Party odpískat, ale nestane se nic horšího než, že se maximálně zruší nebo posune pár akcí a to je v rámci zachování zdraví Vás všech zanedbatelné. Pořadatelé přijdou o nějaké finance v rámci již započaté propagace a to je vše.

Svět nespadne a jestli to tak má být, tak to také bude :-(. Vaše zdraví je podstatně důležitější než přiblblé peníze!!!

NÁHRADNÍ TERMÍN???

Pokud by se opravdu stala ta věc, že by Hillbillies´Party2020 nemohla proběhnout v současném termínu (15-17.5), tak se pro vás pokusíme zajistit náhradní termín a akci uspořádat později. Nemůžeme tvrdit, že se tak opravdu stane. Přeorganizovat znovu vše na jiný termín by bylo velmi náročné a možná by se to ani nepovedlo. Nicméně se minimálně pokusíme udělat maximum, aby Party v roce 2020 proběhla.

Děkujeme vám všem za podporu.

Buďte na sebe opatrní, chraňte sebe i své blízké. Nebuďte lhostejní k bezpečnostním opatřením. Získávejte si informace, ale zároveň nevěřte všemu co je na síti nebo v TV. Pro bulvár je tahle situace jen další senzací. Cvičte tělo i mysl, posilujte imunitní systém. Buďte silní a pozitivně naladěni.

Pomáhejte si a držte brady vzhůru ;-).

Přejeme Vám všem - ať toto šílenství brzo pomine;-).

nehroutime se

Realizační tým Hillbillies´Party.

NA CHUŤ - FOODTRUCK

Letos se o vaše plné žaludky budou starat sympaťáci z NA CHUŤ - FOODTRUCK (Fb)

Loňský International School Bus, tak nahradí tento Fordí krasavec plný dobrot.

Těšíme se, až ochutnáme a vy se těšte také ;-).

UŽ SE& NÁM TO BLÍŽÍ

2. HILLBILLIES´PARTY 2020

Po loňském premiérovém ročníku našeho hudebního srazu amerických aut a motorek Hillbillies´Party se nám pomalu, ale jistě přiblížil datum Hillbillies’ Party no.2. A sice v termínu 15.-17.5.2020.

Přípravy jsou v plném proudu. Z velké části už máme dokonce hotovo a dolaďujeme pouze poslední detaily.

Nicméně, co se týče podrobného a úplného programu, tak na ten si budete muset ještě počkat.

Co však můžeme s určitostí prohlásit je, že jelikož jsme byli s průběhem prvního ročníku opravdu spokojeni a i Vaše ohlasy byly velmi pozitivní, nebudeme letos nic zásadního měnit. Naše politika zůstává stejná!

HISTORICKY PRVNÍ HILLBILLIES´PARTY JE ZA NÁMI

Historicky první Hillbillies´Party je za námi.

Děkujeme všem návštěvníkům za super atmosféru.

Všem kapelám za dech-beroucí výkon. Vedení kempu za skvělou spolupráci. Mistrům zvuku za vysilující nasazení a také všem ostatním co se podíleli na víkendu s auty, jídlem a hlavně muzikou.